O NAS

Port Kopytkowo to wyjątkowe miejsce na mapie kierowców. Znajdujące się tuż przy autostradzie A1 stanowi jest prawdziwą przystań spokoju i odpoczynku dla strudzonych podróżnych.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy parking na 250 samochodów ciężarowych. Zadbaliśmy także o pełne zaplecze higieniczne w postaci: pryszniców, WC oraz pralni.

Niewątpliwą atrakcją jest strefa SPA & Wellness, gdzie na gości czekają dwie sauny.

Prawdziwą perełką i centrum naszego Portu jest restauracja i bar. To właśnie tutaj serwujemy dania przygotowane z produktów od regionalnych dostawców. Jednak w menu nie zabraknie też światowych klasyków.

Stacja paliw BP oferuje najwyższej klasy paliwa w przystępnych cenach. Gotowa także do obsługi aut hybrydowych.

Dodatkowym atutem jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep 24/7, w którym oprócz podstawowych produktów spożywczych i motoryzacyjnych, nabędziesz niezbędne gadżety na czas podróży.

Port Kopytkowo to również prawdopodobnie największa myjnia TIR w tej części kraju. Obsługujemy różne gabaryty i naczepy – używamy najlepszych kosmetyków. Jesteśmy także gotowi do mycia aut osobowych.

Kuba Dudek to profesjonalny kierowca driftingowy. Od ponad 4 lat regularnie bierze udział w zawodach driftingowych w Polsce. Ogromne doświadczenie oraz jego chęć promowania motorsportu w naszym kraju, doprowadziły do stworzenia takiego miejsca, jakim jest Drift World.

Od zawsze marzyłem o takim miejscu dla siebie. Teraz mogę je dzielić z innymi!
W naszym kraju brakuje miejsc dla fanów motorsportu. Dzięki współpracy z Portem Kopytkowo udało nam się stworzyć pierwsze takie miejsce w Polsce!

Drift World to miejsce stworzone z pasją. Będą starał się realizować wszystkie pomysły tak, aby jak najwięcej osób zarazić tym widowiskowym sportem.

Moja wiedza,doświadczenie oraz pomoc są do Waszej dyspozycji.
Potrzebujesz potrenować? Zapraszamy!
Chcesz się nauczyć driftować? Zapraszamy!
Masz ochotę pobawić się ze znajomymi? Zapraszamy!

Do zobaczenia w Drift World!

Drift World to nie tylko tor!

Pamiętajcie. że na naszym obiekcie oferta jest ogromna! Oto kilka przykładowych udogodnień jakie czekają na Was w Porcie Kopytkowo!

Myjnia

Otworzyliśmy jedną z największych w północnej Polsce myjni TIR oraz aut osobowych


Parking

Z myślą o odpoczynku i regeneracji sił przygotowaliśmy parking na 250 samochodów ciężarowych


Restauracja

To miejsce w pełni przyjazne kierowcom, z daniami przygotowywanymi tylko ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców


Hotel

Po trudach podróży pełen relaks i wypoczynek znajdziesz w naszym hotelu; kosmetyki i ręczniki są już na miejscu